wWw.Files2Mobi.Mihanblog.Com
- ––•(-• Files2Mobi •-)•–– -
                                                        
درباره وبلاگ

- ––•(-• Files2Mobi •-)•–– -

TOP Apps & Game for Android

مدیر وبلاگ : مهدی حمیدی
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
نظر شما درباره Androidkadeh.ir ؟؟؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
wWw.Files2Mobi.Mihanblog.Com
- ––•(-• wWw.Files2Mobi.Mihanblog.Com •-)•–– -به عشق " 4 " امسال شماره 4 پوشیدم

می خواهم در جام جهانی بازی کنم

مصاحبه را با شرایط امسال صادقی و دعوت نشدن او به تیم ملی با وجود بازی های خوبش در استقلال شروع کردیم. وی در این باره گفت: نمی دانم دلیل دعوت نشدنم چیستو امسال بهترین فصل فوتبالی من است؛ بعد از حضور 8، 9 ساله در استقلال امسال بهترین بازیهایم را انجام داده ام اما دعوت نمی شوم. ما در استقلال به حسب آمار بهترین خط دفاع لیگ را داریم اما فقط منتظری ملی پوش است. با این حال انرژی زیادی دارم و می خواهم آنقدر تلاش کنم تا در جام جهانی 2014 عضو تیم ملی کشورم باشم. 

عین روز برایم روشن بود به استقلال برمی گردم 

وی در خصوص نامه خداحافظی که پارسال بعد از جدایی برای هواداران استقلال نوشت افزود: من 9سال در استقلال بازی کردم و با افراد متفاوتی آشنا شدم. پارسال باشگاه من را نخواست و هواداران هم این قضیه را می دانستند. من هم با کمک یکی از دوستانم آن نامه را نوشتم و برای من روشن بود که دوباره برمی گردم. حرفهایی که در آن نامه زدم همه اش به حقیقت پیوسته و از این بابت خوشحالم. 

من، دیگر عصبی نیستم 

صادقی در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی افتاده تا او نسبت به قبل اینقدر آرام شده است، افزود: دوستان خوبی دارم که راهنمایی های زیادی به من کردند. یکسری از دوستان فوتبالی به من مشورت می دهند و با تامل و تعامل این اتفاقات مثبت برای من افتاده است. همه می دانند من دیگر آن امیر حسین صادقی خشن و عصبی نیستم. کار به جایی رسید که پدرم به من گفت اگر در 3 هفته اول کارت زرد نگیری جایزه داری؛ هفته ها گذشت و از جایزه خبری نبود تا اینکه در هفته دهم اولین کارت زردم را روی یک حرکت کاملا فنی گرفتم و جایزه پرید. 

فوتبالم را مدیون قلعه نویی هستم 

وی در ادامه بااین سوال مواجه شد: چرا امیر حسین صادقی برای تیم های امیر قلعه نویی بهترین بازی اش را به نمایش می گذارد؟ صادقی در این باره گفت: نمی شود اینطور گفت. من 7 سال با امیر قلعه نویی کار کردم و تمام فوتبالم را مدیون امیرخان هستم. او بود که بذر اولیه فوتبال مرا کاشت و حالا سالهاست از آن بذر برداشت می کنم.در 4 سالی که در لیگ برتر قلعه نویی مربی ام نبود یکی در زمان کخ بود که بعد پورحیدری و زرینچه آمدند و یکی هم در زمان پرویز خان مس و استقلال بود.

دیگری زمان ناصر خان حجازی و فیروز کریمی بود. در زمان سال اول که کلا 8، 9 بازی به میدان رفتم، زمان حجازی هم که کلی حرف و حدیث برایمان درست کردند. شاید امیر خان مرا دوست داشته باشد اما اگر واقعا من به خاطر او نمی خواهم برای سایر مربیان بازی کنم، چرا در زمانی که تیم ملی بود، من در ترکیب ثابت بازی نکردم. این حرف ها نیست. من در هرتیمی و برای هر مربی بازی کرده ام از جان مایه گذاشتم هرچند که تاکید می کنم فوتبالم را مدیون قلعه نویی هستم.

برای تیم حجازی از جان مایه گذاشتم 

صادقی در ادامه صحبتهایش اشاره ای به زمان ناصر خان حجازی کرد و بازی با راه آهن که استقلال 2 بر صفر از حریف پیش بود و حریف حملات گسترده ای را روی دروازه استقلال تدارک می دید. وی گفت: در آن بازی 2 بر صفر جلو بودیم و راه آهنی ها 3 بار توپ را به تیر دروازه ما زدند و از چپ و راست حمله می کردند. من هم بعد از چند هفته سکونشینی به نیمکت منتقل شده بودم که در آن لحظات اصغر حاجیلو آمد و گفت امیرحسین برو گرم کن 
، ناصر خان گفته باید بروی داخل زمین. به حاجیلو گفتم عمو من حرف و حدیث پشت سرم است و نمیروم داخل زمین و خلاصه به خاطر حاجیلو وارد زمین شدم. 

یادم هست در آن بازی که اوج فشارها روی من بود و همه می گفتند من پسر قلعه نویی هستم، یک توپ از روی خط دروازه بیرون کشیدم و 3 بار هم توپ به صورتم خورد. حتی اولین گل استقلال زمان حجازی را هم من به ثمر رساندم. به هرحال آن سال را کلا از تمام خاطرات زندگی فوتبالی ام حذف کرده ام. 

در ترکیه نظرات برای کاپیتان نبودن من برگشت 

وی درباره کاپیتان نشدنش در استقلال با وجود سابقه زیاد و اتفاقات اردوی ترکیه افزود: ببینید بحث بزرگتر تیم بودن و کاپیتانی متفاوت از هم است. قبل از اردوی ترکیه همه من را کاپیتان می دانستند اما در اردوی ترکیه نظرات برگشت. البته انتخاب کاپیتان بر عهده سرمربی است و اعتراضی ندارم اما در اردو نظرات عوض شد. 

قرارداد نه، با عباس انصاری فرد مذاکره کردم 

صادقی در ادامه در پاسخ به سوالی درباره اینکه می گویند با پرسپولیس قرارداد امضا کرده، اضافه کرد: نه، من قرارداد نبستم. آن زمان رسانه ها فقط دنبال انتقال بازیکن از استقلال به پرسپولیس یا برعکس بودند و خیلی به این مساله دامن زدند اما زمن فقط با عباس انصاری فرد صحبت کردم. آن موقع مسائل زیادی پیش آمد و بعد هم آقای مرفاوی تماس گرفت و گفت تو را می خواهم که تیم محبوبم برگشتم. 

باید بگویم ان 2 سالی که از استقلال رفتم باشگاه مرا نخواست و همیشه دوست داشتم برای تیم محبوبم بازی کنم. استقلال را از بچگی دوست داشتم و خاطرات زیادی با این تیم دارم. 

افراد بی عقل به قلعه نویی انگ می چسبانند 

صادقی در واکنش به اتفاقات بازی استقلال و تراکتورسازی سال گذشته در تبریز و تهمتی که به بازیکنان تراکتورسازی مبنی بر شل بازی کردن به دستور قلعه نویی زده شد، افزود: نمی دانم این حرفها را از کجا در می آورند. ما در آن بازی بعد از 10 نفره شدن و آن پنالتی نادرست دروازه استقلال را به توپ بسته بودیم بعد هم که آشوبی مصدوم شدیم و فقط راه می رفت و عملا 9 نفره بودیم. با این حال فقط حمله می کردیم و چیزی کم نگذاشتیم اما کم اورده بودیم و بیش از ان نمی توانستیم. متاسفم که این حرف ها را می زنند و چنین انگی هیچوقت به امیر قلعه نویی و ما نمی چسبد. اگر فیلم بازی را ببینید متوجه می شود که انها جرات حمله کردن نداشتند. فکر می کنم این حرف ها زاده ذهم افراد بی عقل است. 

وی در همین خصوص ادامه داد: افرادی که این حرف را می زنند چون از کنار قلعه نویی به پست و مقامی نرسیده اند می خواهند با او دشمنی کنند. ما مسلمانیم و این حرف ها درست نیست. اگر قرار بود قلعه نویی با کارهای پشت پرده موفق باشد، قطعا خداوند جوابش را می داد و امکان نداشت که این همه سال موفق باشد و پرافتخارترین مربی لیگ لقب بگیرد. 

حرفهایی درباره تراکتورسازی می زنم تا آقایان خجالت بکشند 

مدافع استقلال درباره ماجرایی که مدیر رسانه ای تراکتورسازی در مورد کادرفنی استقلال مطرح کرده، افزود: من مطمئنم که این حرفها را پس از مشاوره با جعفری مدیرعامل تیم زده است. من بعد از بازی استقلال و تراکتورسازی حرفهایی در مورد تراکتورسازی می زنم که آقایان خجالت بکشند. این مسائل بی فرهنگ بودن یک آدم را نشان می دهد. 

با پسر بازیکن بزرگ پرسپولیس دعوا کردم تا استقلالی شوم 

صادقی در ادامه از حضورش در تمرین امیدهای پرسپولیس گفت: آن زمان مرفاوی در امیدهای استقلال مرا می خواست و با من قرارداد بستند و در عین حال پرسپولیسی ها هم مرا می خواستند.دستیار مرفاوی مرا به تمرینات امیدهای پرسپولیس برد اما اصلا راضی به رفتن به پرسپولیس نبودم. در همان جلسه اول تمرین هم با پسر یکی از فوتبالیستهای بزرگ پرسپولیس درگیر شدم و عذرم را خواستند.من عاشق فرشاد پیوس بودم اما استقلال تیم محبوبم بود. یادم هست وقتی قهرمان مدرسه شده بودیم پدرم برایم یک پیراهن شماره 17 پرسپولیس که متعلق به پیوس بود برایم خرید. 

به عشق«4»، پیراهن شماره 4 می پوشم 

وی در این خصوص که چرا عدد 4 برای استقلالی ها یک نماد مثبت شده است، افزود: به هرحال پیروزی در 4 دربی پشت سر هم رکوردی است که حالا حالاها بدست نمی آید. در 2 تا از آن دربی ها من حضور داشتم و روز امضای قراردادم هم 4 انگشتم را در استامپ زدم. امسال هم به عشق 4، پیراهن شماره 4 را پوشیدم. 

نمی خواهم در این فوتبال مربیگری کنم 

صادقی دوست ندارد بعد از اتمام فوتبالش وارد عرصه مربیگری شود. وی در این خصوص اظهار داشت: خداروشکر که شرایطی را برای خانواده ام فراهم کرده ام که بعد از اتمام دوره بازیگری ام احتیاج مالی نداشته باشم. بعد از پایان فوتبالم دیگر نمی خواهم در این فوتبال باشم. نمی خواهم بیش از این خانواده ام را عذاب بدهم. همسرم بعد از پدرم زحمات زیادی برای من کشیده است. وقتی او باردار بود من 6 ماه از آن دوران را در کنارش نبودم و واقعا از او ممنونم که این شرایط را تحمل کرد. 

اینکه مرا عذاب می دهد این است که وقتی در خیابان راه می رویم هرکس از راه می رسد می گوید یک لگد به توپ می زنید، 400 میلیون می گیرید! شما نگاه کنید یک فوتبالیست نهایتا 10تا 15 سال می خواهد بازی کند اما باید در این چند سال تا آخر عمر خودش را ببندد. دکتر مملکت 15 سال درس می خواند اما 60 سال پول خوب می گیرد اما فوتبالیستها چطور؟ 

مشکلات مالی تقصیر فتح الله زاده نیست 

وی در خصوص مشکلات مالی و استعفای امیر قلعه نویی اضافه کرد: همه ما مشکل داریم. من 11 ماه است یک ریال نگرفته ام. کار به جایی رسیده که پسرم سر تمرین به قلعه نویی می گوید به بابام پول بدهید تا برایم لباس بخرد. امیر خان همیشه با بی پولی آمده است .او هم دیگر طاقتی دارد و احتیاج به ارامش دارد. امیدوارم قلعه نویی منصرف شود اما مسئولین هم مشکلات را حل کنند. تقصیر فتح الله زاده هم نیست اما باید مشکلات حل شود. آن آقایانی که پارسال آمدند و گفتند پول می آوریم و ادعای مدیریت کردن الان کجایند؟

* فتح الله زاده:استعفای قلعه نویی منتفی نیست...من هم نتوانم کاری انجام دهم ,مرخص می شوم...وزارت ورزش باید به تعهدات خود عمل کند

منتظر توزی و مدیربرنامه هایش هستیم,خسرو حیدری ترانسفر نمی شود,از جذب نیکبخت بی خبرم,درباره ساموئل هنوز تصمیم نگرفته ایم.

نوع مطلب :
برچسب ها :


 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic